Mobil Sohbet Nasıl Yapılır?

Mobil Sohbet Yorum Yok 28 Temmuz 2017 207 Görüntüleme

İnsanların ihtiyacı olan sohbetler insanlar için en güzel şey olduğu bilinmektedir.

İnsanların gönüllü ve içten bir şekilde bir araya gelerek bir birleri ile kaynaşıp sohbet etmeleri bu sohbeti ortaya çıkarmaktadır.

 

İnsanlar gün içerisinde iş olsun çocuklar olsun hayatın içerisinde koşturmaktan düşünce duygu depresyonuna girerek eriyip gidiyolar. Aileler çocuklarıyla bile sohbet edemiyorlar ancak insanlar fırsatını bulduğunda canı gönülden isteyerek kahve olur, toplantı salonları olur bir toplanma yerinde bir araya gelerek sohbet ederler. İnsanların bir birlerine gönüllerini açma Tog sohbeti olarak bilinir. Yani canı gönülden sohbet etmektir bu sohbet gönüllük demektir sevgi demektir.

Farklı toplumların bile bir araya gelmesini sağlayabilen bir Mobil sohbet olup toplumlara oldukça katkı sağlamaktadır.

 

Geçmişte olduğu gibi güzel ve tatlı olmacada bu sohbetler günümüzde yaşadığını görmek insanlar için güzel olduğunu söylemektedirler.Geçmiş günlerin tadı nere de kaldı ki.

Ancak geçmişten günümüze bu sohbetlerin olması ve devam etmesi insanları sevindiriyor. Sohbetleri büyütüyorlar ilk fırsatta bu ortamı yaratıyorlar sohbete başlıyorlar.

 

Peki, neden bu sohbete ihtiyaç duyuluyor?

 

İnsanların gerçekten bir birlerine olan gönül sohbetini kendi aralarında dostluk kurarak bağlanması insanları ruhen rahatlattığı görülmektedir. Bu sohbetler isteyerek gönülden yapıldığı için insanlar bir birlerini bir başka sevmeyişe öğrendikleri görülmektedir.

Dostluk, arkadaşlık bağları kurmak insanlar kendilerinde dinginlik oluşturmak için bu sohbete bu ortama ihtiyaç duyulduğu görülmektedir. Sonrası ise insanlar yaşadıkları ortamın güzelliğine yâda kendilerinin nasıl ve hangi düşünce ile yaşadıkları farkına vardıklarını söylüyorlar farklı düşünceleri edinince farklı kişiler ve o kişilerin farklı düşünceleriyle münakaşa edince aslında kendimize geliyoruz diye ifade ediyorlar.

 

Peki ya amaç ne?

 

İnsanların karşılıksız bir şekilde bir birlerine olan bağlılıklarını ve muhabbetlerini göstermektedir.

İnsanlar karşılık beklemeden sevmeyi, muhabbeti öğreniyorlar bu ortamlarda sohbet bile bir öğretmen olabiliyor.

 

Ancak bilinçli olarak bu sohbetlerin toplumlarda artması ve artırılması gerektiği bellidir.

İnsanların birbirine sevgilerinizde bu göstermektedir.

a1b6c34b-9a79-4113-99f8-64a7ff2e133a

keyifchat

keyif chat

2017 Sesli Sohbet Siteleri Hangileridir?

Sesli Sohbet Yorum Yok 28 Temmuz 2017 213 Görüntüleme

Sesli Sohbet Siteleri

 

İnternetin hızla gelişmesiyle birlikte internetten iletişim başladı. Ve şu an da çok popüler. Bu iletişimden biri olan sesli sohbet de birçok insanın ilgisini çekmiş durumda. Ve bu ilgi insanları sesli sohbet sitelerine götürüyor. Böyle bu durumda da sesli sohbet sitelerinin neler olduğunu bilmek büyük önem taşıyor. Peki, 2017 Sesli Sohbet Siteleri Hangileridir?

 

2017 Sesli Sohbet Siteleri

 

İşte sesli sohbet siteleri :

 

– Sesli Klas

 

Türkiye’nin en büyük sesli sohbet sitelerinden biridir. Bu siteye girip de sesli sohbet yapmak isteyen aradığını buluyor. Ayrıca site güvenilebilir bir site.

 

– e Çift

 

Hayallerindeki insanla tanışmak isteyenler için uygun bir sitedir. 5 milyon üyeye sahip bu sitenin %51’i kadın, %49’u ise erkeklerden oluşmaktadır.

 

– Sesli Dora

 

Bu sitede sesli sohbet yapmak isteyenler rahatça istediklerini yapabilirler. Bu siteyi kullanan kullanıcılar siteden memnun kaldıkların söylüyorlar.

– Sesli Ay Parçası

 

Kalite ve güvenin bir arada olduğu bu site kullanış bakımından da elverişlidir.

 

– Sesli Tarz

 

Güzel görünümüyle dikkat çeken bu sitede kullanıcılar rahatlıkla sohbet edebiliyorlar.

Ve diğer kolaylıkla ve güvenle kullanılabilen sesli sohbet siteleri:

 

– Sesli Kahve

– Sesli Avrupa

– Sesli Kuzu

– Sesli Hazar

– Sesli Ses

– Sesli Melis

– Hasretin Sesi

– Sesli Siz Biz

– Sesli Mavi

– Sesli Tarih

– Sesli Beyaz Gül

– Al Sesli

– Sesli Zor

– Sesli Çağla

– Sesli Sal

– Sesli Bay

– Sesli Bir Kafe

– Çile Sesli

– Sesli Kal

– Sesli Karadeniz

– Sesli Baharım

– Sesli Pop

– Sohbet Ederiz

– Sesli Say

– Seslikçiler

– Sesli An

– Sesli Dostum

– Sesli His

a1b6c34b-9a79-4113-99f8-64a7ff2e133a

Sohbet Sitelerine Giriş Nasıl Olmalıdır?

keyif chat Yorum Yok 27 Temmuz 2017 185 Görüntüleme

Türkiye’de milyonlarca insanların sohbet odalarına giriş yaptığını yaptıkları araştırmalarda belli olmuştur. Bu sayede milyonlarca insana hizmet veren sayı gün geçtikçe çoğalıyor şuan bile çok fazla olduğunu biliyoruz bu sayede hepsi her zaman rekabet içerisinde.   Bu gibi siteler hepsi bize hitap eden türlerden olmayacağını da unutmayalım. Bazıları veya yarısından da fazla ücretli +18 içerikli ve dolandırıcı olması bunlara da kalmayıp yarısından fazlası güvenlik seviyesi 0 olup hiç güvenli olmayıp hepimizin site üzerine olan rekabet yüzünden 2 inçi siteyi açmalarına neden oluyor buda birçok insanı kandırılmasına veya risk altına alınmasını sağlıyor.   Peki, insanlar böyle riskli sitelerden uzak durmasını nasıl sağlıya biliriz ve güvenli olmadığını anlarız?   Bunun öğrenmenin birçok yolu var. Site girişinde girdiğimiz sitenin nasıl bir site olduğunu belirtmiş olmuştur siteye girdiğiniz gibi sizden eğer herhangi bir ücret talep ederse bilin ki bu site dolandırıcılar ve tamamen riskli, güvensiz sitedir.   Sizden para talep eden değil sizden para talep etmeyen sitelere girin sizden para talep edip parayı almadan önce fak e hesaplarla size mesaj attıktan sonra sizde para tahsis ettikten sonra gelen mesajlar sonlandığında dolandırılmış olduğunu anlarsınız. En sağlıklı sohbet sitesi para talep etmeyen ve tamamen ücretsiz olan böyle site varsa eğer tamamen güvenebilirsiniz. Ama ne yazık ki böyle site bulmak nerdeyse çok zor çünkü site kurucuları insanları kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar bu konuda dikkat edilmesi şart malum günümüzde dolandırıcılık çoğalmış durumda.   Ne tür sitelere güvenebiliriz   Sizden asla para talep etmeyen ve kredi kartı bilgilerini istemeyen bir siteye güvenebilirsiniz diğer para talep eden siteler genellikle cinsel içerikli şeylerle insanları kandırıp para almaya çalışırlar bulacağınız güvenli sitede bunlardan hiçbirini asla olmaması lazım aksi halde o siteden hemen uzaklasın çünkü ya sizin Bilgisayarınızda kimlik avı virüs atar kredi kartı bilgilerinizi çalar yada sizi dolandırıp siteye yüklenen paranız alınır bu yüzden çok dikkat edilmesi lazım. Bütün kullanıcıların gerçek kullanıcı olmasından emin olmanız lazım bunun içinde ilk basta bayan üye kısmından üye olunuz bakınız eğer ikisine de verilen yetkiler farklıysa o site dolandırıcılık için açılmıştır en önemli konusu ise sizden para talep etmemesi lazım tamamen ücretsiz olması lazım bu konularda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. a1b6c34b-9a79-4113-99f8-64a7ff2e133a

Bedava Sohbet Nasıl Yapılır?

Bedava Sohbet Yorum Yok 22 Temmuz 2017 228 Görüntüleme

Merhaba KeyifChat.Com Kullanıcıları Ve Okurlarımız;

Pek çok insan kaynaşmak veya dertleşmek için sohbet ederler bazı sohbet siteleri çoğu kişinin mutluluğuna şahit olmuştur. İnsanların paralıdan çok bedava sohbet sitelerin tercih etmesi bedava siteler birçok insanın bir araya gelmesine ve tanışmasını sağlayan sitelerdir birbirinden farklı insanlar ve farklı şehirlerdeki kullanıcıların kaynaşmasına vesile olmuştur. Milyonlarca kişinin aktif olduğu bedava siteler sayesinde birçok arkadaş edineceksiniz ve de farklı ortamlara girmenizi sağlayacaktır.

 

Bedava sohbet odaları

 

Binlerce kişinin veya milyonlarca kullanıcının farklı odalarda sohbet ediliyor bu bedava tamamen ücretsiz olan sohbet odalarında birçok insan stres atmasını yarıyor. Birçok ülkeden farklı insanlarla arkadaşlık edinmesini sağlayan sohbet siteleri birçok insanın mutlu olmasını sağlamıştır insanlar günün yorgunluğunu üzerinden atıyordur arkadaşlık, muhabbet, eğlence, dertleşmek gibi sohbet edildiği bedava sohbet sitelerde kullanıcılar diğer sohbet sitesi arayanlara tavsiye ediyor.

 

Bazı siteler bedava olduğu için pek fazla rekabet görmüyor ama bedava sohbet siteleri tamamen ücretsiz sohbet yapıldığından pek çok insan tarafından büyük ölçüde rekabet görüyor ve gün boyu milyonlarca insan burada sohbet ediyor insanların mutlu olmasını sağlıyor. bu vesile ile birçok insan bedava sohbet sitelerinde evlilik yapıyorlar ve bir ömür mutluluk içinde yaşıyorlar bu gibi siteler kesinlikle sizlerden para talep etmez diğer siteler gibi insanları kandırmıyor bedava sohbet siteleri tamamen ücretsiz sohbet ediyorsunuz ve bu sayede gün boyu stres gibi zararlı faktörlerden uzak kalıyorsunuz.

 

Grup arkadaş sohbetleri ve görüntülü konuşma var mı?

 

Bedava sohbet sitelerinde kimi insanlar kendi aralarında kaynaşmak ister kimileri de grup kurar ve orada hep beraber kaynaşırlar. İnsanları tamamen sitelerin bütün avantajlarından yararlanması için tamamen ücretsiz yapmışlar. Bu gibi sitelerde görüntülü konuşma gibi özellikleri de vardır ve bu özellik sayesinde her gün birçok insan birbirleriyle tanışıp kaynaşıyorlar birçok kullanıcı paralı siteden çok bu siteleri şiddetle tavsiye ediyor.

66b57094-95bb-4da6-b708-67c8db8d26ad

Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?

Sesli Sohbet Yorum Yok 18 Temmuz 2017 251 Görüntüleme

Merhaba KeyifChat.com Kullanıcıları; Günümüz dünyasının gelişmesiyle insanların birbirleriyle kilometrelerce uzakta olmasına rağmen sohbet etmesini sağlayan birçok telefon uygulamaları, bilgisayar programları ortaya çıkmıştır. Bu tür programlar insanların hayatını çok daha kolaylaştırmakta ve insanların vazgeçilmez sohbet etme yöntemlerinden biri olmuştur.

 

Sesli sohbet internet üzerinde iletişim yöntemlerinden biridir. Sesli sohbet yapmanızı sağlayacak uygulamalar ücretsiz olup insanların dostlarıyla, sevdikleriyle görüşmesine büyük katkı sağlamaktadır. Bu sesli sohbet programlarının başında hem bilgisayar uygulaması hemde android uygulamasına sahip Skype ön plana çıkmaktadır. Sesli sohbet yapabilmek için Skype, Whatsapp, kendi sesli sohbet kanalınızı oluşturabileceğiniz Curse(Twitch), aynı şekilde yeni yeni popüler olmaya başlayan Discord gibi programları kullanabilirsiniz. Bunun yanında Facebook Messenger, Viber, Line gibi telefon uygulamalarından bile sesli sohbet yapma imkanınız bulunmaktadır.

 

Sesli sohbet yapmak artık günümüzde sürekli kullanılan bir şey ve bu yüzden iletişim kurabileceğiniz her türlü programda sesli sohbet yapmak normal bir durum haline geldi. Üstelik bu programların telefonunuza ya da bilgisayarınıza hiçbir zararı yoktur. Bu tür uygulamalar sesli sohbet yapmanızın yanında sevdiklerinizle görüntülü konuşmanızı bile sağlayacak düzeyde uygulamalardır. Oldukça çoğu kişinin kullandığı bu uygulamalar sadece kendi ülkenizdeki insanlarla değil gitmek istediğiniz, hayalinizde olan ülkelerdeki insanlarla konuşmanızı bile sağlamaktadır.

 

Sesli sohbet nasıl yapılır? soruna gelirsek. Uygulamaları kullanabilmeniz için telefonunuza ya da bilgisayarınıza kurulumunu yapmanız sesli sohbet kurabilmeniz için yetecektir. Uygulamayı kurduktan sonra kolay bir arayüz ile karşı karşıya kalacaksınız. Kendi kişisel hesabınızı oluşturduktan sonra arkadaşlarınızı bulmalı ve arkadaş listesine eklemelisiniz. Arkadaşlarınızı ekledikten sonra onlarla sohbet başlatmalısınız. Genellikle sesli sohbet başlatabilmek için kullandığınız uygulamada üzerindeki mikrofon olan bölüme basılı tutarak sesli mesaj atabilirsiniz ya da direk sesli sohbet etmenizi sağlayacak bölüme tıklayarak doya doya sohbet etme imkanınız olacaktır.

Görüntülü Sohbet Odaları Ne İşe Yarıyor?

Görüntülü Sohbet Yorum Yok 11 Temmuz 2017 449 Görüntüleme

Sesli Sohbet Mobil odaları yalnız hisseden, sıkılan, arkadaş arayan, konuşmak dertleşmek veya yalnızlığını gidermek isteyen insanların bir araya geldiği bir sosyal platformdur. Sohbet odalarında insanlar daha önce görmediği karşılaşmadığı ve konuşmadığı insanlarla bir arada bulunarak birbirleri ile sohbet imkânı bulurlar. Peki, bu sohbet odaları ne işe yarıyor? Kimi arkadaş edinmek için, kimi sadece can sıkıntısını gidermek için kimisi de izdivaç için bu tarz sosyal platformlara üye olarak sohbet etmeye başlar.

 

Sohbet odalarında bazı seçenekler, yani sohbet konuları mevcuttur. Tanışma, buluşma, görüntülü görüşme, cinsellik, arkadaşlık, chat gibi seçenekler mevcuttur ve insanlar da bu seçeneklere göre bir tercih yaparak sohbet etmeye başlarlar. Kimisi sadece o anlık bir sohbet etme isteği ile girer chat odalarında bulur kendini kimi yeni insanlarla tanışmak isteyerek tanışma konusunun altına geçer, kimi cinsellik hakkında sohbet etmek ister kimi kendine yeni bir yoldaş arar. Birçok seçenek mevcuttur.

 

Ama hepsinin ortak bir noktası vardır. Hepsinde yeni insanlarla sohbet edersin. Farklı olan şey amaçtır. Önce amacınızı belirlemeli ve kendinizi ona göre bir başlığın altına atmalısınız. Çünkü sohbet odalarının amacı sizle aynı amaçla sohbet etmek isteyen üyeler ile sizleri bir araya getirmektir. Oldukça yararlı bir sosyal platform olan Sohbet Odaları birçok insanın isteğini ve amacını karşılamıştır. Eminim insanların %90 ı bir kere de olsa sohbet odalarını merak edip girmiştir. Kimi cinsel merakını gidermek için, kimi can sıkıntısını gidermek için, kimi de sadece sohbet etmek için girmiştir.

 

Sonuca gelecek olursak; sohbet odaları insanların ihtiyaçlarını ve amaçlarını gidermek için oluşturulmuş bir sosyal platformdur. İnsanlar bu sitelerde istediğini bularak veya ihtiyaçlarını gidererek kendilerine yeni bir hayat seçebilirler.

Kameralı Sohbet Odalarının Avantajları Nelerdir?

kameralı sohbet Yorum Yok 7 Temmuz 2017 361 Görüntüleme

Merhaba degerli Keyif chat okurlarımız ve kullanıcı arkadaslar;

Sohbet odalarının avantajları saymakla bitmez. Birçok form sitesi aslında bir sohbet odasıdır diyebiliriz. Çünkü internet üzerinde bir amaca hizmet edilerek açılmış oldukça fazla site var. Site kurucuları tarafından konulara bölünmüş sayfalarda arama yaparak, hangi konu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, o konuda bilgi sahibi olan diğer insanlarla konuşma şansınız oluyor. Şimdi sohbet odalarının avantajları nelerdir? Detaylı olarak inceleyelim.

 

Öğrendiğiniz Bilgileri Paylaşabilirsiniz

Sohbet odaları herhangi bir konuda bilgi vermek için, haber paylaşmak için ya da iş arayanlara yardımcı olmak için kurulabilir. Sevdiğiniz bir konuda araştırma yaparken, sizinle aynı şeylerden hoşlanan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm insanları ilgilendiren bir bilgiyi önce siz öğrendiyseniz bunu paylaşabilir ve diğer insanlarında haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. İş arıyorsanız ya da işverenseniz, hedefinize uygun profili ya da işi bulabilirsiniz.

 

İlgi Alanınız Hakkında Sohbet Edebilirsiniz

Beste yapıyorsanız, sohbet odalarındaki aynı meslekten insanların düşüncelerini alabilirsiniz. Müzik aletlerine ilginiz varsa, gitar, keman, piyano, flüt gibi müzik aletlerini çalabiliyorsanız ya da çalmak istiyorsanız, sizin gibi insanlarla bu platformlarda sıkça karşılaşacaksınız. Onlardan hangi gitarı ya da kemanı seçmeniz gerektiği konusunda yardım alabilir, akort etmeyi öğrenebilir ya da sevdiğini şarkının piyano notalarını isteyebilirsiniz. Aynı şey, resim çizen, grafik konusunda yetenekli ya da fotoğrafçılık ile uğraşan insanlar içinde geçerlidir.

 

Sizinle Aynı Şeylerden Hoşlanan İnsanları Bulabilirsiniz

Ayrıca sohbet odaları, hayranlık duyulan herhangi bir şey için de açılabilir. Bunlar konserler, kitap tanıtımları ya da filmler için açılan odalar olabilir. Gitmek istediğiniz konsere ya da filme iki biletiniz var ve arkadaşlarınızın işi çıktıysa, yeni biriyle tanışmanızın zamanı gelmiş olabilir. Sohbet odaları aracılığıyla ikinci biletinizin sahibini bulmanız mümkün. Sevdiğiniz kitabın hayranı olan başka biriyle sohbet etme şansınızda çok yüksek. Diğer insanların ödevlerine , projelerine, tez gibi önemli yazılarına da sohbet odaları sayesinde yardımcı olabilir ve ya diğer insanlardan bu konular hakkında yardım alabilirsiniz.

Mobil Sohbet Ne Demektir?

Mobil Sohbet Yorum Yok 5 Temmuz 2017 370 Görüntüleme

Merhaba Degerli okurlar ve kullanıcılar. Dünya üzerinde teknoloji geliştikçe, mobil ortamdaki uygulamalar da gelişim kaydediyor. Daha önce yalnızca bilgisayar üzerinden ağlara bağlanarak diğer gerçek kullanıcılar ile gerçekleştirilen sohbetler, artık mobil ortamda da gerçekleştirilebiliyor.

 

Mobil sohbet ne demektir?

 

Mobil uygulamaları arasında gelişim kaydeden alanlardan biri de sohbet uygulamaları. Akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretli ya da ücretsiz bir şekilde telefona indirilmesi sağlanan sohbet uygulamaları, mobil alanda kullanıcıların birbirine ulaşması ve sohbet etmesine imkan tanıyor. Mobil uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirilen sohbetlere mobil sohbet denmektedir.

 

Erişimi daha kolay kılıyor

 

Mobil sohbet, bilgisayar ortamında gerek uygulamalar gerekse tarayıcılarla katılan sohbet mecralarına göre daha ulaşılabilir durumda bulunuyor. Neredeyse günün her saati yanımızda bulunan mobil cihazımız, sohbet sitelerine üye olunması halinde bizleri daha erişilebilir kılıyor. Böylece sohbet etmek isteyen kullanıcılar, mesaj gönderdiği kişinin tekrar bilgisayar başına oturmasını beklemek zorunda kalmıyor.

 

Kullanımı daha basit

 

Sohbet mecralarına mobil uygulamalar aracılığıyla katılmak, bilgisayar ortamından katılmaya oranla kullanımı daha basit görünüyor. Bildirim uygulamaları aracılığıyla, herhangi bir sohbet uygulamasından tarafımıza bir mesaj gönderildiğinde, tıpkı sms gibi tarafımıza bir bildirim düşüyor.

 

Kısa mesajları geride bıraktı

Mobil sohbet uygulamaları kısa mesaj (sms) sistemini de geride bıraktı. Geliştirilen Messenger, Whatsapp, Skype gibi uygulamaların yanı sıra, sohbet sitelerinin uygulamaları da göz önünde bulundurulursa, kullanıcıların çoğunluğu kısa mesaj (sms) sisteminden vazgeçmiş durumda. Bu nedenle operatörler, mobil sohbet alanındaki gelişmeyi göz önünde bulundurarak çeşitli kampanyalarla kullanıcılarına tekrar kendi mesaj sistemini kullanmasını sağlamaya çalışıyor.

 

Elbette internet paketi kullanmayan kullanıcılar da mobil sohbetini kısa mesaj sistemiyle gerçekleştiriyor. Satın alınan mesaj paketleri, kullanıcıların mobil cihazları aracılığıyla sohbet etmesini sağlıyor. Artık günümüzde ortaya çıkan rakamlara göre; mobil sohbet, bilgisayar sohbetlerini geride bırakmış durumda.

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Son Yorumlar

Seslisohbet'e Hızlı Giriş

Sitemiz Hakkında

devamı >>