Keyif Chat Mobil

Mobil Chat, Mobil Sohbet Yorum Yok 24 Nisan 2017 1145 Görüntüleme

Kullanıcılarına keyif Mobil Sohbet, Mobil chat imkanı sunan Türkiye’nin en keyifli mobil sohbet sitesi olan Sohbet Mobil ailesi siz değerli hemşehrilerimiz için artık sohbet kanalını açmış bulunmaktadır. Türkiye çevresinden aramıza katılan bay, bayan kullanıcılar için özel olarak açılan bu kanalımıza sadece türkiye ilçelerinden aramıza giriş yapan kullanıcılarımız girebilecektir. Bu sayede sizlerde Karaman’dan aramıza katılan bay, bayan kullanıcılarla tanışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Keyifchat odalarımız haricinde Dünya’nın ve Türkiyenin dört bir yanından aramıza katılan kullanıcılarımızla ise global kanallarımız vasıtasıyla sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz. Sohbet mobil ailesi kullanıcılarına sadece sohbet hizmeti vermemekle birlikte sizlere kaliteli radyo imkanıda sunmaktadır. Bir yandan sohbet ederken eşsiz müziklerle zamanın nasıl geçtiğini unutacak bir yandan da dilediğiniz kullanıcıya istediğiniz müzkleri armağan edebileceksiniz. Sizlerde Sohbet Mobil ailesinin bir ferdi olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sohbet odalarımıza giriş yapmak olacaktır. Giriş yapmak için sizden hiç bir ücret istenmeyeceği gibi hiç bir üyelikte talep edilmeyecektir. Keyifli sohbetler dileriz.

KeyifChat

keyif chat Yorum Yok 19 Nisan 2017 1224 Görüntüleme

Merhaba arkadaşlar keyifchat mobil sesli chat ve mobil sohbet sitemizde javasız yazılı sohbet ayrı zamanda sesli ve goruntulu sohbet odalarimizda android cep telefonlarinizdan artik tüm arkadaşlarınızla ücretsiz sohbet etme imkanına sahipsiniz.

Keyif chat mobil sistemimiz tüm cep telefon sistemlerine uyumlu olarak tasarımlanmıştır. Mobil
sesli chat uygulamalarında eyer cep telefonunuzun masaüstüne yüklemenizi istiyorsanız google playdan keyifchat yazarak direk indire bikirsiniz ayrı zamanda keyichat mobil sohbet icin kullandıgınız hat üzerinden internet paketi satın alarak daha hızlı bir şekilde mobil sohbet odalarındaki arkadaslarinizla guzel sohbetler edebilirsiniz iyi sohbetler dileriz…

Online Oyun ve sohbet

Mobil Sohbet Yorum Yok 10 Nisan 2017 1055 Görüntüleme

Merhaba MobilChat arkadaşım.! Keyifchat.com yeniliklerinden bahsetmek istiyorum sana. Keyifchat.com ‘un artık “GENEL KÜLTÜR” içerikli binlerce sorudan oluşan bir soru botu var. Genel kültürünü geliştirmen konusunda sana faydalı olacağından eminim. Bitmedi; genel kültür yarışmasını arkadaşlarınla veya yeni edineceğin arkadaşların ile oynayabilirsin. GENEL KÜLTÜR SORU BOTU keyif chat odalarının bir tanesinde mevcut ve 800 kişinin aynı anda yarışac bilmesini sağlar.“ONLİNE OYUN” Odasında bulunan GENEL KÜLTÜR SORU BOTU, Size soruyu sorduktan sonra ip ucu verir. Her 10 saniyede bir sorunun cevabından 1 harf gösterir. Ne kadar az harf açtırırsanız o kadar yüksek puan alırsınız ve bir soruyu sadece bir kişi doğru cevaplayıp puan alabilir. Cevabı ilk veren kullanıcı  puan ı aldıktan sonra GENEL KÜLTÜR SORU BOTU cevabı verilmiş soruyu otomatik olarak değiştirir. Yarışma; kullanıcı isteğine göre istediği sürece devam eder ve soru botu kişinin puanı’nı toplar kullanıcı görmek istediği an puanı’nı ve 

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Son Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Kategoriler

Meta

Seslisohbet'e Hızlı Giriş

Sitemiz Hakkında

devamı >>

sesli chat mobil kameralı sohbet kameralı chat