Site Kullanım Kılavuzu

tarihinde yayınlandıGenel içinde yayınlandı

Merhaba Değerli Kullanıcılarımız Daha öncede verdiğimiz bilgilere ragmen hala aynı sorular.?  İle karsılasdıgımız dan sebebi üyelik, sese bağlanma gibi bilgilerimizi yeniden size aktarmak için bu yazıyı yazmaktayım.

Değerli kullanıcımız üye olmak için ;

ÜYELİK

Öncelikle sohbet esnasında sohbet içinde kullanmak istediğiniz adı giriniz girdikten sonra sağ üst köşede bulunan “MENÜ”  Butonuna dokununuz,  dokunduktan sonra önünüze açılacak olan sayfada Takma adınız altın’da iki kutu bulunacak bunlardan biri şifreniz diğeri şifreniz’in tekrarı olacak, lütfen belirlediğiniz şifreyi unutmayınız unuttuğunuz taktirde misafir girişinden girerek yetkililerden yardım isteyiniz aksi taktirde 6defa yanlış girdiğinizde sistem sizi otomatik olarak banlayacaktır böyle bir üzücü durum ile bizde karşı karşıya kalmak istemeyiz.

Değerli kullanıcımız ses açmak ta en az üye olmak kadar basit nasılmı

SES’E BAGLANMAK

Sohbetiniz’i gerçekleştirdiğiniz esnada mesaj yazma alanının sağında mikrofon işareti vardır mikrofon işaretine dokundugunuzda önünüze ufak bir panel açılır “SES AYGITLARI”  Menüsü Bu menüden kullanmak istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz otomatik seç, varsayımlar,kulaklık, hoparlör, aygıt1 gibi seçenekler den birtanesini seçerek “BAGLAN” Butonuna bastığınızda ses özelliğimiz’i keşfetmiş olacaksınız.

Değerli Kullanıcımız paylaştığım bilgilerin sizin için yararlı olmuş olmasını temenni ediyorum size daha kolay yardımcı olabilmemiz için bize ulaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir